HAKKIMIZDA

Coşkun Makina; 1980’li yıllardan gelen tecrübesiyle, Coşkun Kahraman tarafından 1997 yılında İstanbul’da kuruldu. Rammer, DNB, Daemo gibi dünyaca ünlü kırıcı markalarına yedek parça, satış ve teknik servis desteği vererek faaliyetlerine başlayan Coşkun Makina, üst düzey tecrübesi ve yüksek bilgi kapasitesiyle faaliyet alanını kısa sürede genişletti.

Üretim kalitesini ve kapasitesini gün geçtikçe arttıran Coşkun Makina, 2005 yılında Kayakıranlar İş Makinalarını kurarak MSB hidrolik kaya kırıcılarının Türkiye Distribütörlüğünü aldı. Bu anlaşma ile kendi bilgi ve tecrübesine, yurt dışı üretim şekilleri ve kalitelerini de ekleyerek kendi hidrolik kırıcı markasını oluşturmak için Ar-Ge çalışmalarına başlayan Coşkun Makina, 2010 yılında CMB (Choice of the Master Breakers) hidrolik kaya kırıcı markasını oluşturdu.

Kendi markasını oluştururken sektördeki eksiklikleri iyi analiz eden Coşkun Makina, yurt dışı faaliyetlerini de kendi tecrübesine katarak CMB hidrolik kaya kırıcılarını sektörde kısa sürede en çok talep gören markalar arasına sokmayı başardı.

CMB markasının ulaştığı bu üstün başarının arkasında kuşkusuz; müşteri odaklı düşünce, üstün verimlilik ve kaliteyi merkez alan Coşkun Makina’nın yönetim anlayışı bulunmakta.

Coşkun Makina; bünyesinde bulundurduğu eğitimli, tecrübeli çalışanlarıyla hizmet verdiği müşterilerine yüksek kalite ve dinamik teknik destek sunarken; CMB markası ile de hidrolik kaya kırıcı üretiminin değerini sadece Türkiye sınırları içinde değil, global bir ölçekte yükseltmeyi kendisine hedef olarak belirlemiştir.